Oto kilka przykładowych wpisów z naszej Księgi Gości:

Podziękowanie
Panu Witoldowi Dukaczowi oraz wszystkim współpracownikom Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego DUKAT w Horyńcu-Zdroju za współorganizowanie I Drużynowych Mistrzostw Polski Kobiet w Warcabach 100-polowych, smakowite posiłki i wspaniałą gościnność powierdzoną przez wszystkie startujące ekipy serdeczne podziękowanie w imieniu n/w drużyn, które chcą tutaj jak najszybciej wrócić składa Polskie Towarzystwo Warcabowe w Gnieźnie oraz Ludowy Klub Sportowy UNIA w Horyńcu-Zdroju.
UKS Malchewo (woj. zachodniopomorskie), UKS Pitagoras Pęgów (woj. dolnośląskie), KS Lokator Gniezno (woj. wielkopolskie), LKS Zuch Rychlik (woj. wielkopolskie), LKS Grom Złota Dama Poczesna (woj. śląskie), GLZW I Michalinowo (woj. mazowieckie), GLZW II Michalinowo (woj. mazowieckie)
Gospodarzowi DUKATA - p. Witkowi - serdeczne podziękowania za nadzwyczajne przyjęcie. Mam nadzieję do zobaczenia.
Jan Peszek
Jak to dobrze, że są takie miejsca, do których chce się wracać! Dziękujemy najserdeczniej!
Ewa Lis, Agata Pilawa
Za - doskonałe warunki, rodzinną atmosferę, ciepło i życzliwość - wszystkim pracownikom ośrodka Dukat w Horyńcu dziękuję (nie po raz pierwszy).
Teresa Pacułowa, Teresa Siwik
Byliśmy tylko jedną dobę a już poczuliśmy smak urlopu. Był grill, dużo piwska i zabawy. Wspaniałe horynieckie powietrze. Podziękowania za dobrą organizację i miłe towarzystwo. Hey!
Zbyszek, Irek, Janusz, Marta

Pudzian w DUKACIE Pudzian w DUKACIE